ÖVRIGT / Diverse / Parasoll 12122227
nr 1212 2227
Parasoll
nyrokoko, otydliga stämplar, Bambu. Längd: 92
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:46:17
22/10 17:49:30